Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

thumbnail-php-ffiles-pl-dsc07399-1372451023-jpgwidth1000

Do widzenia przyjaciele – to słowa, którymi społeczność uczniowska w dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego – 28.06.2013r., pożegnała szóstoklasistów – absolwentów szkoły.

Piątoklasiści w swoim programie artystycznym, przypomnieli starszym kolegom poszczególne etapy ich pobytu w szkole, począwszy od zerówki, gdy byli jeszcze mali i zagubieni, aż do osiągniecia miana absolwenta szkoły podstawowej.

Z kolei szóstoklasiści w pięknych słowach podziękowali rodzicom i nauczycielom za wieloletnią pracę włożoną w ich wychowanie i edukację, dedykując wszystkim zebranym zabawną inscenizację o Kopciuszku w czasach współczesnych.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podsumowań i oceny wielu zadań i przedsięwzięć, które każdy  postawił przed sobą.

Dyrektor szkoły skierował do uczniów słowa uznania za reprezentowanie placówki w różnych konkursach, za wspaniałe osiągnięcia w nauce i wysoki wynik szóstoklasistów w sprawdzianie na zakończenie szkoły.

Uczniom z wysoką średnią ocen  wręczył  nagrody książkowe, natomiast szczególnie wyróżniającym się, z klas IV-VI, przekazał także Stypendia Dyrektora, a szóstoklasiście – Patrykowi Hudzikowi – Stypendium Burmistrza.

Serdeczne podziękowania skierował także do Rodziców, którzy w mijającym roku szkolnym aktywnie pracowali na rzecz szkoły, podejmując wiele wyzwań i trudów.

Dyrektor szkoły życzył wszystkim bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

no images were found

Related Images:

Skip to content