Piknik Rodzinny w Nosówce 23 czerwca 2013

thumbnail-php-ffiles-pl-dsc07317-1372019471-jpgwidth1000

Ze wszystkich kwiatów świata
chciałabym zerwać… słońce
i dać je Wam Rodzice
złociste i gorące.
Słońce jest daleko,
ale się nie martw Tato, Mamo,
narysowałam drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Was wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Was kocham bardzo,
że już nie można więcej…

Tymi słowami wiersza uczennice prowadzące część artystyczną  powitały rodziców na IV Pikniku Rodzinnym w Nosówce, podkreślając w ten sposób jak ważni w życiu każdego dziecka są rodzice. Dyrektor szkoły  w krótkim przemówieniu podziękował zebranym  za tak liczne przybycie na wspólne świętowanie i życzył by ten czas spędzony w gronie najbliższych, zaowocował jeszcze większą troską o szczęśliwą rodzinę.

Uczniowie wszystkich klas prezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne. Można było zobaczyć m.in. układy taneczne w wykonaniu dzieci, przygotowane przez instruktorów tańca pracujących w naszej szkole:  Łukasza Dudka i Marka Strzemeckiego.

Dedykacje wokalne dla mamy i taty, występy solowe szóstoklasistek, ciekawe układy choreograficzne, połączone ze śpiewem wzruszały i napawały dumą rodziców wszystkich dzieci.

Podczas Pikniku można było degustować pyszne kiełbaski i ciasto przygotowane przez Radę Rodziców. Dla dzieci przygotowano lody, malowanie twarzy, dmuchany zamek oraz zabawy prowadzone przez wodzireja.

 Jak co roku, na Pikniku wystąpił Zespół Ludowy Nosowiany, prowadząc nie tylko oryginalny koncert życzeń dla rodziców, ale też wykonując pieśni ludowe i biesiadne ze swojego bogatego repertuaru.

Nie zabrakło również OSP z Nosówki. Dzieci miały możliwość obejrzenia wozu strażackiego i poznania trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaka.

W sali gimnastycznej odbyła się Olimpiada rodzinna –  rozgrywki sportowe rodziców i dzieci, którym towarzyszył element rywalizacji i wiele radości.

Piknik przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze. Po padającym przed południem deszczu nie pozostało śladu, można było zatem  cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu i celebrować tak miłe chwile w gronie najbliższych.

 

Related Images:

Skip to content