Kategoria: Absolwenci

Walentynki

“Postaraj się nie zagubić serca
w lutym wichrze zimy…..”
(M.K.)

Uczniowie klas I – III obchodzili Walentynki. Poczta walentynkowa przekazywała otrzymane życzenia.
Wszyscy spisali się na medal!

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] …

Godziny pracy świetlicy szkolnej

 Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach i w oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe. Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku:

  • rano od 6.40 do 7.40
  • po
Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

  1. Rafał Baran
  2. Patryk Bieryt
  3. Kacper Bijoś
  4. Klaudia Buda
  5. Gabriela Byjoś
  6. Seweryn Czudec
  7. Kacper Dąbrowski
  8. Krystian Haśko
  9. Daria Hudzik
  10. Anna Kogutek
  11. Jakub Łyszczek
  12. Kewin Mazurkiewicz
  13. Roksana Opalińska
  14. Eryk Opaliński
  15. Jakub Rogala
  16. Hubert Sajdak
  17. Dominika Szczepanik
  18. Natalia Wąsik
  19. Żaneta Ziemniak

 

Wychowawcy:

Najlepsi uczniowie rok szkolny 2010/2011

Najlepsi uczniowie rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011 – klasyfikacja roczna

 

Klasa VI

Natalia Lelek

Justyna Buda

Natalia Baran

Patrycja Kwaśny

Dominika Staniek

 

Klasa V

Weronika Pietrucha

Radosław Micał

Karolina Pawełek

Wiktoria Bijoś

Weronika Świeca

Julia Babiarz

Sebastian Biały

Patrycja Mita

Konrad Piejko…

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

  1. Czech Weronika
  2. Chudzicka Arleta
  3. Hudzik Patryk
  4. Kalandyk Sandra
  5. Łyszczek Andżelika
  6. Puc Kamil
  7. Rozborska  Patrycja
  8. Rozborski Paweł
  9. Sajdak Marcelina
  10. Sitek Tomasz
  11. Tereszkiewicz Kamila
  12. Wiech Kacper

 

Wychowawcy:  kl. I – III  Genowefa Pizło

                               kl. IV – VI Halina Ignac

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

  1. Babiarz Julia
  2. Baran Kornel
  3. Biały Sebastian
  4. Bijoś Wiktoria
  5. Iżyńska Paulina
  6. Kręgielewski Bartłomiej
  7. Matłosz  Maksymilian
  8. Micał Radosław
  9. Michalik Karolina
  10. Mita Patrycja
  11. Pawełek Karolina
  12. Piejko Konrad
  13. Pietrucha Weronika
  14. Rzucidło Adrian
  15. Śliż Klaudia
  16. Świeca Weronika
  17. Tajchman Natalia
  18. Wilk Monika
  19. Wróbel Magdalena
  20. Zacios Julia
Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011

  1. Baran  Łukasz
  2. Baran Natalia
  3. Buda Justyna
  4. Domino-Jacek Mariola
  5. Gubernat Lidia
  6. Kalandyk Dominik
  7. Kwaśny Patrycja
  8. Lelek Natalia
  9. Miłek Sebastian
  10. Ostrowski Mateusz
  11. Rozborski Dominik
  12. Staniek Dominika
  13. Wolska Marlena

Wychowawcy:    kl. I – III Alina Pociask

                                 kl. IV – VI Jolanta Trzeciak

Skip to content