Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W słoneczny poranek, 3 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok wytężonej pracy. O godzinie 8.00 uczestniczyli we mszy świętej sprawowanej w intencji uczniów nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Następnie w sali gimnastycznej szkoły odbyła się  ceremonia wprowadzenia sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego. Wszystkich zebranych, w imieniu dyrektora szkoły Pana Marka Mindziaka, powitała Pani Sabina Mita i życzyła uczniom owocnej pracy, dobrych ocen, zapału do nauki i pasji w zdobywaniu wiedzy.

Rok 2018/2019 to przełomowy i w pewnym sensie nowy etap w życiu szkoły, bo po raz pierwszy od kilkunastu lat reaktywowana została klasa VIII. Dla nich to będzie ważny okres w życiu, ponieważ przed nimi egzamin ósmoklasisty, do którego muszą się dobrze przygotować.

Szczególnie ciepło dziękujemy uczniom, którzy zaangażowali się do udziału w poczcie  sztandarowym w kościele i w szkole: Karolinie Kogutek, Zuzi Ziobro, Monice Stachowicz, Julicie Wilk, Mateuszowi Byjosiowi z klasy VII i Patrykowi Ostrowskiemu z klasy VIII.

 

                                   Nowy rok szkolny rozpoczęty! 🙂

 

Tekst: MK, zdjęcia: Krystian Buczek

Related Images:

Skip to content