Miłość niejedno ma imię, czyli walentynki w naszej szkole.

Dzisiejszy dzień – 14 lutego, przepełniony był atmosferą serdeczności i przyjaźni. Tego dnia obchodziliśmy bowiem „Walentynki – święto zakochanych”. Jak co roku Samorząd Uczniowski z okazji Święta Zakochanych zorganizował tradycyjną POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Na korytarzu została zawieszona  serduszkowa skrzynia, specjalnie przygotowana ta tę okazję przez Wiktorię Pastułę z klasy VIII, do której wszyscy  wrzucali swoje kartki i serduszka.

Następnie walentynkowi listonosze posegregowali pocztę i roznosili po klasach korespondencję  od tajemniczych wielbicieli kierując je pod właściwy adres. Walentynkowe życzenia można było przesłać nie tylko swoim ukochanym, ale także lubianym przez nas koleżankom i kolegom oraz nauczycielom.

W tym dniu w naszej szkole obowiązywał tylko kolor CZERWONY. Wszyscy uczniowie opowiedzieli na nasze hasło i ubrali się na czerwono.

Pani Anna Kulas wspólnie z SU zorganizowała Walentynkową Fotobudkę, w której każdy mógł wykonać sobie szalone i kolorowe zdjęcia. 

Odbył się także konkurs na WALENTYNKOWY WIERSZ O MIŁOŚCI, zorganizowany w dwóch grupach wiekowych. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością, wyobraźnią oraz świetnym doborem słów, co jest bardzo istotne dla estetyki i sensu wiersza.

„Miłość to troski i rany

z miłością spotkasz się wszędzie

Miłość to ból i kajdany

a jednak miłość to szczęście”

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, szczęścia miłości i powodzenia 🙂

Related Images:

Skip to content