FlyPark

2 lutego 2023 r. klasy IV-VIII uczestniczyły w wyjeździe do FLYPARKU – Parku Trampolin w Rzeszowie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

W strojach sportowych uzupełnionych o specjalne skarpetki weszliśmy do głównej hali. Naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki korzystaliśmy z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami „FLY BAR”, zjazdy ze zjeżdżalni oraz zwinnościowa karuzela „ELIMINATOR.

Bardzo aktywnie spędziliśmy te dwie godziny. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała nas nawet na sekundę. Z pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wf-u była ciekawym doświadczeniem. Park  stanowi doskonałą alternatywę  dla siłowni, czy innych sposobów spędzania czasu. Skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Wielu z nas ma zakwasy, ale było fajnie. Chcemy pojechać tam jeszcze!

Related Images:

Skip to content