Piknik Rodzinny w naszej szkole

   W niedzielę, 11 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Nosówce odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami Pikniku była SP w Nosówce, Rada Rodziców oraz LOK w Zgłobniu, filia w Nosówce.

   W sali gimnastycznej uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne i muzyczne pod kierunkiem instruktorów. Wystąpili także uczniowie Szkoły Kung-fu, wśród nich, nasza uczennica – Milena Wiech.

   Występy wokalne i ciekawe układy choreograficzne, połączone ze śpiewem, były preludium do dalszej, wspaniałej zabawy w ogrodzie szkolnym.

   Podczas Pikniku można było degustować pyszne kiełbaski, frytki i ciasto. Dla dzieci sponsorzy przygotowali lody, dodatkowo było malowanie twarzy, dmuchany zamek, zabawy i konkursy prowadzone przez wodzireja.

   Jak co roku, na Pikniku wystąpił Zespół Ludowy Nosowiany, wykonując pieśni ludowe i biesiadne ze swojego bogatego repertuaru.

   Nie zabrakło również OSP z Nosówki. Dzieci miały możliwość obejrzenia wozu strażackiego i poznania trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaka.

   Piknik przebiegał w miłej atmosferze. Dyrektor szkoły słowa uznania skierował w stronę sponsorów Pikniku, a także podziękował za tak liczne przybycie rodzicom i dzieciom.

Related Images:

Skip to content