Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

E-dziennik

Dziennik elektroniczny

Plan zajęć

Rok szkolny 2023/2024

Galeria

Zobacz co słychać w szkole

Najlepsi Uczniowie

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2022/2023

Klasa Lp. Imię Nazwisko Średnia ocen

bez religii

% uczniów w klasie
IV 1 Chmiel Jan 5,09 IV-64%

 

2 Cieśla Nadia Anastazja 5,73
3 Flinta Nikola Emilia 4,82
4 Surowiec Wiktor 5,45
5 Zacios Maciej Sławomir 5,18
6 Zmudziński Tymon 4,82
7 Róg Nela 5,00
V 1 Dyderska Maja Weronika 5,08 V-43%

 

2 Kłeczek Gabriel Franciszek 5,50
3 Wróbel Nadia 5,08
VI 1 Dubiel-Kot Kacper Dawid 5,00 VI-69%

 

2 Hodyr Lena Oliwia 5,00
3 Hodyr Michał Wiktor 4,92
4 Jamrozy Szymon Jakub 4,75
5 Leszczyński Jakub 5,67
6 Nędziak Oscar Oliver 4,83
7 Pierzchała Otylia Apolonia 4,92
8 Róg Wiktoria 4,83
9 Wąs Mateusz Piotr 5,00
VII 1 Mita Radosław Marcin 4,86 VII-57%

 

2 Młynarski Daniel Andrzej 4,86
3 Rogala Maciej Krzysztof 4,79
4 Zacios Jakub Kacper 5,14
VIII 1 Bosek Daria 5,61 VIII -81%
2 Byjoś Julia Weronika 5,17
3 Krawczyk Nikodem 4,89
4 Niedziałek Weronika Sylwia 5,06
5 Pastuła Wiktoria 5,50
6 Rutkowska Oliwia 5,11
7 Stryczek Sebastian Władysław 5,17
8 Szczepański Kamil Łukasz 5,28
9 Tobiasz Nadia Barbara 5,39

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji półrocznej w roku szkolnym 2022/2023

Klasa IV 

  1. Nadia Cieśla – 5,18
  2. Wiktor Surowiec – 5,18
  3. Maciej Zacios – 5,18
  4. Nela Róg – 5,09

 Klasa V

  1. Gabriel Kłeczek – 5,08
  2. Maja Dyderska – 4,92
  3. Nadia Wróbel – 4,92

Klasa VI 

  1. Jakub Leszczyński – 5,25 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Lena Hodyr – 4,92
  3. Mateusz Wąs – 4,83
  4. Michał Hodyr – 4,83
  5. Otylia Pierzchała – 4,83

Klasa VII

  1. Jakub Zacios – 4,93

Klasa VIII

  1. Daria Bosek – 5,14
  2. Wiktoria Pastuła – 5,00
  3. Nikodem Krawczyk – 4,93
  4. Kamil Szczepański – 4,93
  5. Julia Byjoś – 4,79
  6. Nadia Tobiasz – 4,79

GRATULUJEMY!!

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2021/2022

 Klasa IV

  1. Nadia Wróbel – 5,27
  2. Gabriel Kłeczek – 5,18
  3. Maja Dyderska – 5,09
  4. Maciej Kocur – 4,91
  5. Daniel Czudec- 4,82
  6. Anna Młynarska – 4,82

Klasa V 

  1. Jakub Leszczyński – 5,42
  2. Mateusz Wąs – 5,08
  3. Lena Hodyr – 4,92
  4. Szymon Jamrozy – 4,92
  5. Kacper Dubiel-Kot – 4,83
  6. Oscar Nędziak – 4,83
  7. Michał Hodyr – 4,83
  8. Otylia Pierzchała – 4,75

Klasa VI 

  1. Jakub Zacios – 5,17
  2. Jakub Stachowicz – 4,83
  3. Radosław Mita – 4,75
  4. Daniel Młynarski – 4,75
  5. Maciej Rogala – 4,75

Klasa VII

  1. Daria Bosek – 5,43
  2. Wiktoria Pastuła – 5,29
  3. Oliwia Rutkowska – 4,96
  4. Julia Byjoś – 4,86
  5. Nadia Tobiasz – 4,86
  6. Sebastian Stryczek – 4,79
  7. Kamil Szczepański – 4,79

Klasa VIII

  1. Martyna Materna- 5,94 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Kamila Baran – 5,88
  3. Natalia Wilk – 5,44
  4. Kacper Kuźniar – 5,31
  5. Maria Kręgielewska – 5,31
  6. Karolina Omiatacz – 5,06
  7. Hubert Stachowicz – 4,94
  8. Kamila Jamrozy – 4,75

GRATULUJEMY!!

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji semestralnej

w roku szkolnym 2021/2022

 Klasa IV

  1. Nadia Wróbel – 5,14
  2. Maja Dyderska – 5,09
  3. Gabriel Kłeczek – 5,09
  4. Daniel Czudec- 4,82

Klasa V

  1. Jakub Leszczyński – 5,08
  2. Kacper Dubiel-Kot – 5,00
  3. Mateusz Wąs – 4,92
  4. Otylia Pierzchała – 4,83
  5. Michał Hodyr – 4,75

 Klasa VI

  1. Jakub Zacios – 5,08
  2. Jakub Stachowicz – 4,83
  3. Daniel Młynarski – 4,75

Klasa VII

  1. Daria Bosek – 5,29
  2. Wiktoria Pastuła – 5,07
  3. Oliwia Rutkowska – 4,96
  4. Julia Byjoś – 4,86
  5. Nadia Tobiasz – 4,79

Klasa VIII

  1. Martyna Materna- 5,86 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Kamila Baran – 5,43
  3. Natalia Wilk – 5,21
  4. Kacper Kuźniar – 5,07
  5. Maria Kręgielewska – 4,93

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji rocznej

w roku szkolnym 2020/2021

Klasa IV

  1. Jakub Leszczyński – 5,73
  2. Kacper Dubiel-Kot – 5,45
  3. Oscar Nędziak – 5,09
  4. Wiktoria Róg – 5,00
  5. Michał Hodyr – 4,91
  6. Szymon Jamrozy – 4,91
  7. Otylia Pierzchała – 4,91
  8. Lena Hodyr – 4,82
  9. Karol Wilk – 4,82

Klasa V

  1. Jakub Zacios – 5,25
  2. Jakub Stachowicz – 5,00
  3. Krzysztof Solecki – 4,92
  4. Daniel Młynarski – 4,83
  5. Maciej Rogala – 4,83

Klasa VI

  1. Pastuła Wiktoria – 5,58
  2. Daria Bosek – 5,25
  3. Rutkowska Oliwia – 5,00
  4. Szczepański Kamil – 5,00
  5. Urban Karolina – 4,92
  6. Tobiasz Nadia – 4,92
  7. Byjoś Julia – 4,83
  8. Stryczek Sebastian – 4,75
  9. Cisek Michał – 4,75

Klasa VII

  1. Kamila Baran – 6,00 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Martyna Materna- 6,00 (średnia najwyższa w szkole)
  3. Kacper Kuźniar – 5,64
  4. Natalia Wilk – 5,43
  5. Maria Kręgielewska – 5,14
  6. Hubert Stachowicz – 4,86

Klasa VIII

  1. Justyna Lelek – 5,33
  2. Wiktoria Wiech – 5,22
  3. Weronika Pawełek –4,94

Gratulujemy

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji semestralnej

w roku szkolnym 2020/2021

Klasa IV

  1. Jakub Leszczyński – 5,36
  2. Kacper Dubiel-Kot – 5,27
  3. Oscar Nędziak – 5,18
  4. Lena Hodyr – 5,00
  5. Michał Hodyr – 5,00

Klasa V

  1. Jakub Zacios – 5,17
  2. Jakub Stachowicz – 4,92
  3. Krzysztof Solecki – 4,83

Klasa VI

  1. Daria Bosek – 5,25
  2. Wiktoria Pastuła – 5,25
  3. Kamil Szczepański – 5,08
  4. Julia Byjoś – 4,83
  5. Oliwia Rutkowska – 4,83
  6. Nadia Tobiasz – 4,75
  7. Karolina Urban – 4,75

Klasa VII

  1. Kamila Baran – 5,79 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Martyna Materna- 5,71
  3. Kacper Kuźniar – 5,64
  4. Natalia Wilk – 5,07
  5. Maria Kręgielewska – 5,00

Klasa VIII

  1. Justyna Lelek – 5,04
  2. Wiktoria Wiech – 4,93

Gratulujemy

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji rocznej

w roku szkolnym 2019/2020

Klasa IV

  1. Zacios Jakub – 5,55
  2. Rogala Maciej – 5,18
  3. Stachowicz Jakub – 4,91
  4. Młynarski Daniel – 4,82
  5. Solecki Krzysztof – 4,82

Klasa V

  1. Pastuła Wiktoria- 5,42
  2. Bosek Daria – 5,25
  3. Tobiasz Nadia – 5,17
  4. Stryczek Sebastian – 5,08
  5. Byjoś Julia – 5,00
  6. Szczepański Kamil – 4,92
  7. Urban Karolina – 4,92
  8. Rutkowska Oliwia – 4,75

Klasa VI

  1. Kuźniar Kacper – 5,92 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Materna Martyna – 5,83
  3. Baran Kamila – 5,83
  4. Kręgielewska Maria – 5,50
  5. Wilk Natalia– 5,42
  6. Jamrozy Kamila – 4,83
  7. Białek Nicole – 4,75

Klasa VII

  1. Lelek Justyna – 5,57
  2. Wiech Wiktoria – 5,36
  3. Pawełek Weronika – 5,14

Klasa VIII

  1. Ziobro Alicja – 5,43
  2. Ziobro Zuzanna – 5,29
  3. Byjoś Mateusz – 5,21
  4. Wilk Julita – 5,21
  5. Kogutek Karolina – 5,07
  6. Stachowicz Monika – 5,00
  7. Gubernat Krystian – 4,86

Gratulujemy!!

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji semestralnej

w roku szkolnym 2019/2020

Klasa IV

  1. Zacios Jakub – 5,27
  2. Mita Radosław – 5,00
  3. Miłek Sebastian – 4,82
  4. Młynarski Daniel – 4,82
  5. Rogala Maciej – 4,82

Klasa V

  • Pastuła Wiktoria- 5,00
  • Bosek Daria – 5,00
  • Byjoś Julia – 4,83
  • Tobiasz Nadia – 4,75

Klasa VI

  1. Materna Martyna – 5,50 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Baran Kamila – 5,50 (średnia najwyższa w szkole)
  3. Kuźniar Kacper – 5,33
  4. Wilk Natalia – 5,17
  5. Kręgielewska Maria – 4,83
  6. Mazur Amelia – 4,83
  7. Jamrozy Kamila – 4,75

Klasa VII

  1. Wiech Wiktoria – 5,21
  2. Lelek Justyna – 5,07
  3. Pawełek Weronika – 4,86

Klasa VIII

  1. Ziobro Zuzanna – 4,79

Gratulujemy

Najlepsi uczniowie klas IV – VIII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania

w wyniku klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2018/2019

Klasa IV

  1. Cisek Michał – 5,45
  2. Pastuła Wiktoria- 5,27
  3. Bosek Daria – 5,27
  4. Byjoś Julia – 5,09
  5. Szczepański Kamil – 5,00
  6. Rutkowska Oliwia – 5,00
  7. Tobiasz Nadia – 4,91
  8. Niedziałek Weronika – 4,91
  9. Urban Karolina – 4,82

Klasa V

  1. Materna Martyna – 5,75 (średnia najwyższa w szkole)
  2. Baran Kamila – 5,67
  3. Kuźniar Kacper – 5,67
  4. Wilk Natalia – 5,33
  5. Kręgielewska Maria – 5,33
  6. Jamrozy Kamila – 5,00
  7. Mazur Amelia – 4,92
  8. Białek Nicole – 4,75

Klasa VI

  1. Lelek Justyna – 5,55
  2. Wiech Wiktoria – 5,55
  3. Pawełek Weronika – 5,36
  4. Miłek Otylia – 4,82

Klasa VII

  1. Ziobro Zuzanna – 5,29
  2. Gubernat Krystian – 5,14
  3. Ziobro Alicja – 5,07
  4. Byjoś Mateusz – 4,93

Klasa VIII

  1. Wąsik Wiktoria – 5,22
  2. Wiech Milena – 5,22
  3. Kawa Julia – 4,94
  4. Janczycki Wiktor – 4,89
  5. Rogala Zuzanna – 4,78

Gratulujemy

Klasa Średnia ocen
IV 4,92
V 4,48
VI 4,21
VIII 4,10
VII 4,03

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie klas IV – VII,

którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75

oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania.

Klasa IV

  1. Cisek Michał – 5,36

  2. Pastuła Wiktoria- 5,27

  3. Byjoś Julia – 5,18

  4. Bosek Daria – 5,00

  5. Szczepański Kamil – 5,00

  6. Tobiasz Nadia – 4,91

  7. Rutkowska Oliwia – 4,82

Klasa V

  1. Materna Martyna – 5,58 (średnia najwyższa w szkole)

  2. Baran Kamila – 5,42

  3. Wilk Natalia – 5,25

  4. Kuźniar Kacper – 5,17

  5. Jamrozy Kamila – 4,92

  6. Kręgielewska Maria – 4,92

Klasa VI

  1. Lelek Justyna – 5,45

  2. Pawełek Weronika – 5,36

  3. Wiech Wiktoria – 5,27

Klasa VII

  1. Ziobro Zuzanna – 5,21

  2. Ziobro Alicja – 4,86

Klasa VIII

  1. Wąsik Wiktoria – 5,00

  2. Wiech Milena – 4,79

Lp.

Klasa

Średnia klasy

1.

IV

4,81

2.

V

4,27

3.

VI

4,14

4.

VII

3,78

5.

VIII

3,73

Gratulujemy wyróżnionym Uczniom i ich Rodzicom, życzymy udanych ferii zimowych,

a w drugim semestrze

równie wysokich wyników

Skip to content