Wycieczka do FlyParku

Wyjazd klasy piątej do FlyParku

     Dnia 07.11.2017 r. pod opieką wychowawczyni – pani Sabiny Mity oraz pani Katarzyny Pękali-Kuchty, wybraliśmy się na wycieczkę do FlyParku oraz do Mc’Donalda. Wyjazd mieliśmy zaplanowany na godzinę 9:20, ale wyjechaliśmy z małym opóźnieniem. Gdy dotarliśmy na miejsce, weszliśmy do budynku i zaczęła się wspaniała zabawa. Na początku mieliśmy rozgrzewkę, a potem każdy poszedł się bawić. Niektórzy robili salta, inni skakali, a jeszcze inni chowali się w piankach.

       Justyna bała się zrobić salto, ale jako jedyna z nas, potrafiła wykonać trudne figury akrobatyczne. Karol poprosił instruktora, aby nauczył go robić salto w tył, na nogi. Martyna, Otylia, Emilka i Gabrysia robiły dużo salt do pianek i próbowały dokopać się do dna.
To tylko kilka przykładów dzieci z naszej klasy, które świetnie bawiły się we FlyParku.

       Po świetnej zabawie pojechaliśmy na przekąskę do Mc’Donalda. Każdy kupował sobie przysmaki, które lubił, a niektórzy zamawiali nawet po dwa razy.
Zdaniem całej klasy wycieczka była bardzo udana i chcielibyśmy ją powtórzyć. Polecamy jechać właśnie tam, do największego na Podkarpaciu Parku Trampolin.

Opracowanie: Gabriela Wróbel i Emilia Sajdak z kl.V


 

Related Images:

Skip to content