Wesołe przygody sympatycznego Misia – Fisia.

Spotkanie dziecięcego DKK w Nosówce.

Spotkanie w dniu 1.10.2015 r., miało niezwykle dynamiczny charakter. Młodzi klubowicze chętnie angażowali się w dyskusję o sympatycznym, choć trochę naiwnym Misiu-Fisiu.

Miś miał wielu przyjaciół, którzy czasem nadużywali jego dobroci i uprzejmości. Pewnej soboty nasz bohater wstał w bardzo dobrym humorze, poczuł że jest bardzo zadowolony – powiedział sobie „dzień dobry”, powtórzył drugi raz i dzień zrobił się jeszcze przyjemniejszy.

Postanowił więc, że w tym dniu wszystko będzie powtarzać dwa razy, aby mieć podwójną radość z każdej rzeczy. Nawet poszczególne prace wykonywał dwa razy. Np. podwójnie skopał ogródek u Misia Foremki, dwa razy wyczyścił altankę, dwa razy wytrzepał dywany .

W tle opowieści widać przyjaciół sympatycznego Misia – Fisia, a są to: niezwykle uporządkowany Miś Foremka, sepleniąca Żabka, leniwy kot Śpiwór, kret Darniak, który uwielbia wszystko zakopywać, oraz wujek Misia – Fisia – pan Chryjek, który wypoczywa aktualnie na Florydzie.

Dzieci, które tak żywo dyskutowały o książce w dniu 1 października 2015 r., zapraszają swoich rówieśników do ciekawej lektury!

Kolejne spotkanie już za dwa tygodnie: 15 października. Tematem będzie książka pt.: „Tajemnica biblioteki”.

ZAPRASZAMY!!!

Moderator DKK – Halina Kuleta

Related Images:

Skip to content