V Piknik Rodzinny w Nosówce 1.06.2014 r.

wp_20140513_001

Pierwszego czerwca 2014 r. w godzinach popołudniowych  w  Szkole Podstawowej Nosówce odbył się V Piknik Rodzinny.

Dyrektor szkoły  w krótkim przemówieniu podziękował zebranym  za tak liczne przybycie na wspólne świętowanie i życzył, by ten czas spędzony w gronie najbliższych, zaowocował jeszcze większą troską o szczęśliwą rodzinę.

Wyraził wdzięczność  Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pikniku, a także złożył wyrazy uznania dla sponsorów: Firmy Koral z Rzeszowa, Lokalnej Grupy Działania Trygon –  Rozwój i Innowacja, LOK Wspólnota – filia w Nosówce.

W sali gimnastycznej, uczniowie młodszych klas, prezentowali swoje umiejętności taneczne. Można było zobaczyć m.in. układy taneczne w wykonaniu dzieci, przygotowane przez instruktorów tańca współpracujących z LOK Wspólnota. Ciekawe układy choreograficzne wzruszały i napawały dumą rodziców wszystkich dzieci.

Podczas Pikniku można było degustować pyszne kiełbaski i ciasto przygotowane przez Radę Rodziców. Dla dzieci przygotowano lody, malowanie twarzy, dmuchany zamek, zabawy i konkursy prowadzone przez wodzireja.

Jak co roku, na Pikniku wystąpił Zespół Ludowy Nosowiany, wykonując pieśni ludowe i biesiadne ze swojego bogatego repertuaru.

Nie zabrakło również OSP z Nosówki. Dzieci miały możliwość obejrzenia wozu strażackiego i poznania trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaka, a także zapoznania się z zasadami pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dopisali także motocykliści – mistrzowie jednośladów urządzali dla dzieci przejażdżki wokół szkoły.

W ogrodzie szkolnym odbyła się Olimpiada rodzinna –  rozgrywki sportowe rodziców i dzieci, którym towarzyszył element rywalizacji i wiele radości.

Piknik przebiegał w miłej i  rodzinnej atmosferze. Wspólnie spędzone chwile, jeszcze bardziej zintegrowały społeczność uczniowską.

Zapraszamy znowu za rok!

Related Images:

Skip to content