Spotkanie z pilotem

Wyczekiwanie na chwilę, która otwiera drzwi do nieznanego świata, malując go barwami marzeń i ekscytacji – tak można opisać niezwykłe, piątkowe spotkanie dzieci z doświadczonym pilotem linii lotniczych – panem Tomaszem Cisło, który jest absolwentem Naszej szkoły i synem Naszej pani intendentki – Renaty Cisło, oraz stewardessą Kami.

W sali pełnej radości, entuzjazmu i migoczących oczu, wszystkie spojrzenia skierowane są w stronę jednego człowieka – pilota, który nie tylko steruje samolotem, ale również dzisiaj przyniósł ze sobą kawałek nieba. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji samego zawodu pilota – od momentu, gdy zapał i marzenia młodego pilota pierwszy raz wzbiły się w górę, aż do momentu obecnej kariery w jednej z wiodących linii lotniczych. Dzieci były zafascynowane opowieściami o niezwykłych miejscach, do których zawodowy lotnik miał okazję polecieć i o przygodach związanych z lataniem.

Pilot z pasją dzielił się swoim doświadczeniem, opowiadając o technice pilotażu, zaawansowanych systemach pokładowych oraz codziennych aspektach pracy, które dla wielu z dzieci były czymś absolutnie niewyobrażalnym. Zadawali pytania, które były zarówno pełne ciekawości, jak i niewinnej szczerości, jakby chciały wskoczyć do kokpitu i samodzielnie pokierować samolotem w nieznane rejony.

Podsumowując, to niezwykłe spotkanie nie tylko rozbudziło marzenia o lataniu, lecz także zaszczepiło w sercach dzieci fascynację nauką, technologią i otworzyło drzwi do nieznanego świata możliwości. Chociaż nie wszystkie z nich staną się pilotami w przyszłości, to doświadczenie z pewnością zostanie z nimi na długo, wzbogacając ich wyobraźnię i zachęcając do podążania za marzeniami. To był dzień, w którym dzieci poczuły, że niebo nie jest już granicą, a jedynie początkiem niekończących się możliwości.

Tomasz Cisło życzymy Ci, aby pasja do latania nigdy nie zmalała, a każdy przelot przynosił Ci radość i poczucie spełnienia. Niech chmury stają się jedynie kurtyną, za którą ukryte są niezliczone nieba do odkrycia. Powodzenia!

Related Images:

Skip to content