Spotkanie dla rodziców z okazji ich święta

W dniu 19 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie dla rodziców uczniów klas I-III. Organizatorzy postanowili uczcić rodziców w wyjątkowy sposób. Wieczór pełen talentów dzieci i podziękowania był hołdem oddanym za poświęcenie i miłość rodziców.

Na scenie pojawił się zespół taneczny uczniów z klasy pierwszej, a następnie uczennic klasy drugiej i trzeciej z zespołu ,,Novi Dance”. Młodzi tancerze wykonali układy do muzyki i wprowadzili zebranych w doskonały nastrój. Ich występy zaskakiwały zarówno oryginalnymi choreografiami, jak i synchronizacją. Zespół prowadzi pani Oliwia Traciak oraz pani Bożena Łyszczek

Po tańcu przyszedł czas na występy wokalne i recytacje. Na scenie występuje chór szkolny. Ich głosy harmonizowały ze sobą, wytwarzały nastrojowe melodie, które poruszały serca obecnych osób. Uczniowie przedstawili montaż słowno-muzyczny, który odzwierciedlał ich  podziękowania. Niektóre z wystąpień wywoływały łzy wzruszenia na twarzach rodziców. W wykonaniu dzieci zabrzmiały piękne piosenki o miłości rodzicielskiej i pomocy. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje uzdolnienia wokalne i sportowe. Pola Alves i Maja Kocur zaśpiewały swoje ulubione piosenki. Pokaz judo zachwycił doskonałą sprawnością  dzieci.

Podczas całego spotkania dzieci dziękowały za bezgraniczną miłość i wsparcie. Wsłuchując się w ich słowa, każdy może zrozumieć, jakie znaczenie ma  rodzic w życiu swoich dzieci.

Artyści wzbudzili w widowni dumną i radosną atmosferę, rodzice wzruszeni okazali swoje uznanie dla artystycznych talentów dzieci.

Na zakończenie spotkania pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane podarunki.

Drodzy Rodzice, z okazji Waszego święta przesyłamy Wam najserdeczniejsze życzenia.

Jesteście dla nas niezastąpionymi przewodnikami, pełnymi mądrości i troskliwości. Wasza nieustająca miłość, poświęcenie i wsparcie są dla nas nieocenione. Dzięki Wam mamy siłę i pewność, że możemy pokonać wszelkie przeciwności losu.

Wasze pociechy.

Organizatorami Dnia Rodzica byli nauczyciele: dyrektor szkoły Bożena Łyszczek, pani Agnieszka Bijoś, pani Katarzyna Pacion, pani Ewelina Toczek Dziedzic.

Related Images:

Skip to content