Piknik Rodzinny w Nosówce

W słoneczną niedzielę, 12 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Nosówce odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami Pikniku była SP w Nosówce, Rada Rodziców oraz LOK w Zgłobniu, filia w Nosówce.

Uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne, przygotowane przez instruktorów tańca pracujących w LOK.

Występy wokalne, ciekawe układy choreograficzne, połączone ze śpiewem wzruszały i napawały dumą rodziców wszystkich dzieci.

Podczas Pikniku można było degustować pyszne kiełbaski, frytki i ciasto przygotowane przez Radę Rodziców. Dla dzieci przygotowano lody, malowanie twarzy, dmuchany zamek, przejażdżki motocyklowe, zabawy i konkursy prowadzone przez wodzireja, a także konkurencje sportowe.

Jak co roku, na Pikniku wystąpił Zespół Ludowy Nosowiany, wykonując pieśni ludowe i biesiadne ze swojego bogatego repertuaru.

Nie zabrakło również OSP z Nosówki. Dzieci miały możliwość obejrzenia wozu strażackiego i poznania trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaka.

Piknik przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze. Dyrektor szkoły słowa uznania skierował w stronę sponsorów Pikniku, a także podziękował za tak liczne przybycie rodzicom i dzieciom.

Do zobaczenia za rok.

Related Images:

Skip to content