Obchody 250. Rocznicy Komisji Edukacji Narodowej

W ramach obchodów 250. Rocznicy Komisji Edukacji Narodowej, szkoła przygotowała niezwykłą uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela, dedykując ją również podziękowaniom dla kluczowych partnerów instytucji oświatowej.

W tym wyjątkowym dniu, sala gimnastyczna zamieniła się w przestrzeń pełną emocji, wdzięczności i uznania dla tych, którzy wnieśli ogromny wkład w rozwój szkoły. Wszyscy zebrani, od uczniów po dyrekcję, z niecierpliwością oczekiwali na moment, w którym zostaną wygłoszone podziękowania i uhonorowane osoby, które w znaczący sposób wpłynęły na życie i rozwój Naszej placówki.

Na wstępie, dyrektor szkoły pani Bożena Łyszczek, mówiła o duchu wspólnoty, o wartościach, które kształtują charakter szkoły i o istotnym wkładzie każdej z wymienionych grup w budowanie tego szczególnego miejsca edukacji.

W pierwszej kolejności, dyrekcja skierowała swoje słowa wdzięczności w kierunku strażaków z OSP w Nosówce, którzy zawsze służą pomocą i stają na straży bezpieczeństwa szkoły, i okolicznych społeczności. Ich poświęcenie i gotowość do działania w razie zagrożenia i to, że zawsze są w stanie pomóc zasłużyły na najwyższe uznanie.

Podziękowania popłynęły również w kierunku radnych pani Aliny Pociask i pana Marka Ciska, którzy wspierają pracę naszej placówki poprzez pomoc w realizacji wielu ważnych inicjatyw oraz za dobre słowo i rady, które są niezwykle cenne przy budowaniu pozytywnego wizerunku Naszej szkoły.

Kolejne słowa uznania trafiły w kierunku Rady Rodziców, których zaangażowanie i wsparcie w działaniach szkoły okazało się nieocenione. To dzięki ich wkładowi udało się zrealizować wiele projektów i inicjatyw wspierających rozwój placówki.

Nauczyciele, trzon edukacji słowami pełnymi wdzięczności dyrekcja podkreśliła ich trud codziennej pracy, pasję do nauczania i nieoceniony wpływ na rozwój każdego ucznia. Pracownicy niepedagogiczni, paniom sprzątającym oraz konserwatorowi, za staranie o czystość i porządek w szkole, tworząc przyjazne i bezpieczne środowisko dla nauki. Nagrodę dyrektora szkoły dla nauczycieli za ich osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze otrzymali: Marek Mindziak, Sabina Mita, Aneta Paluch, a także Elżbieta Ostrowska pracownik obsługi. Nagrodę Burmistrza, za szczególne osiągnięcia i efektywne zaangażowanie i zarządzanie placówką, otrzymała dyr. Bożena Łyszczek.

Następnie nadszedł czas na wyróżnienie firmy budowlanej Markbud, która przyczyniła się do wybudowania nowego parkingu. Ich profesjonalizm i zaangażowanie w realizację tej inwestycji zasługiwało na docenienie.

Na zakończenie uroczystości, po życzeniach ze strony pani dyrektor dzieci dały piękny popis swoich zdolności artystycznych.

Related Images:

Skip to content