Nagrodzeni w konkursach

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnych konkursach pozaszkolnych. Prezentujemy nagrodzonych w konkursach artystycznych i wiedzowych.

Klara Dąbrowska z klasy II zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie  „Jesienią góry są najszczersze” – kategoria praca fotograficzna, otrzymała dyplom, puchar i nagrody rzeczowe.

Julia Kubas, również z klasy II,  zdobyła wyróżnienie w Konkursie Gminnym „Wiszące eko – cudeńka”, otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe. Obie uczennice przygotowała Pani Agnieszka Bijoś.

W Wojewódzkim Konkursie organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie pod hasłem „Nigdy nie było dobrej wojny i złego pokoju” wzięli udział dwaj uczniowie z klasy VII – Maciej Rogala i Jakub Zacios. Za piękną prezentację głosową utworów poetyckich i prozatorskich o tematyce wojennej otrzymali dyplomy uznania. Uczniów przygotowała pani Małgorzata Król.

W Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Alfik Humanistyczny”, który odbył się 7 grudnia 2022 r.  wysokie miejsca zajęli: Julia Kubas z kl. II – 4 miejsce w województwie podkarpackim, Nela Róg z kl. IV – 14 miejsce w województwie, a Maciej Rogala z klasy VII – 17 miejsce w województwie. Koordynatorem Konkursu była Pani Małgorzata Król. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Related Images:

Skip to content