Mikołajkowy wyjazd ósmoklasistów

13 grudnia uczniowie klasy VIII pod opieką wychowawczyni udali się do Rzeszowa. Wyjazd został zorganizowany z okazji corocznych mikołajek.

Pierwszym miejscem wyjazdu było Multikino w Millenium Hall, gdzie po zakupie popcornu, w wygodnych fotelach uczniowie obejrzeli film „Kraina lodu”. Film zdumiewa tym, jak świetnie udało się w nim dopasować do siebie bardzo różnorodne elementy, by baśń stworzyła jednolitą całość. Dostarczył on uczniom całej masy wzruszeń, opowiadając o wartości rodziny i poświęceniu dla innych. Znalazło się też miejsce na chwilę zadumy nad destrukcyjną potęgą strachu i ignorancji. Poważniejsze tony zostały jednak doskonale równoważone przez zwariowane sceny komediowe czy sekwencje pełne dynamicznej akcji. Uczniowie śmiali się z uroczego ducha ognia. Jednak najwięcej frajdy sprawiły uczniom filozoficzne rozważania Olafa.

Po obejrzeniu filmu, uczniowie mieli czas na wzmocnienie się w barach szybkiej obsługi, znajdujących się w Millenium Hall. Ostatnim miejscem wyjazdu był FlayPark na ulicy Przemysłowej w Rzeszowie, gdzie uczniowie bardzo aktywnie spędzili czas. Okazało się, że wielu z nich ma rozliczne talenty gimnastyczne. Uczniowie podziwiali piękne ozdoby świąteczne, znajdujące się w Millenium Hall oraz na ulicach Rzeszowa.

Kolejny wyjazd uczniów zostanie, jak i wszystkie poprzednie, na długo zapamiętany.

Related Images:

Skip to content