Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

Sukces ucznia

19 maja 2026
IMG_2290 (002)

Sukces ucznia SP Nosówka w Gimnastycznej Lidze Podkarpacia

Z radością informujemy, że uczeń Szkoły Podstawowej w Nosówce – Miłosz Pyrda – odniósł sukces podczas II Edycji Gimnastycznej Ligi Podkarpacia, która odbyła się 19 kwietnia 2026 r. w Przemyślu.

Miłosz zdobył II miejsce w zawodach, otrzymując pamiątkowy medal i dyplom za osiągnięty wynik. Dodatkowo został uhonorowany dyplomem uczestnictwa za udział w wydarzeniu i sportową postawę podczas rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy Miłoszowi osiągnięcia oraz życzymy kolejnych sukcesów, wytrwałości w treningach i dalszego rozwijania swoich sportowych pasji.

Przejdź do treści