I Gminny Konkurs WIOSNA W SŁOWIE I OBRAZIE 19.04.2012 r.

thumbnail-php-ffiles-pl-dsc03659-1335705737-jpgwidth1000

W dniu 19 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechobrzu odbył się I Gminny Konkurs Artystyczny pod hasłem Wiosna w słowie i obrazie.

 

W dniu 19 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół w Niechobrzu odbył się I Gminny Konkurs Artystyczny pod hasłem Wiosna w słowie i obrazie.

 

Konkurs miał na celu propagowanie piękna ojczystej przyrody, pobudzanie twórczej aktywności uczniów, rozbudzanie zamiłowania do ojczystego języka i rozwijanie umiejętności prezentacji plastycznej i recytatorskiej.

 

Do konkursu zgłosili się uczniowie naszej szkoły:

 

Paulina Iżyńska z kl.VI pięknie i z właściwą sobie ekspresją recytowała wiersz Rwanie bzu Juliana Tuwima – zajęła III miejsce,

 

Patrycja Rozborska i Kacper Wiech z kl.V,  na miejscu wykonywali impresją plastyczną o tematyce wiosennej – otrzymali dyplomy za udział.

Natomiast specjalną Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół w Niechobrzu otrzymała

Daria Hudzik z kl.IV za fotografię o tematyce wiosennej.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Podczas konkursu panowała bardzo miła i twórcza atmosfera. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach aktorskich prowadzonych przez pana Tomasza Buczkowicza,  a także mogli posłuchać pięknych melodii na fortepianie  w wykonaniu dyrektora szkoły – pana  Grzegorza Nowaka, który jest również członkiem zespołu Ratatam.

Do konkursu uczniowie zostali przygotowani przez panie: Małgorzatę  Król,  Beatę Czarnik. Zdjęcia do konkursu zgłosiła p. Jolanta Trzeciak.

Małgorzata Król

Related Images:

Skip to content