Hobby – sposób na nudę

img_0943

Każdy ma jakąś pasję w życiu, coś co go wyjątkowo interesuje. Wśród czytelników biblioteki w Nosówce, pasjonatów nie brakuje!

Po raz pierwszy w tym roku spotkali  się w czwartek, 28 listopada na zaproszenie pani Haliny Kulety – bibliotekarki GBP w Boguchwale, filia w Nosówce.

Pokaz hobby połączony był z konkursem na najciekawszą prezentację. Pierwszą  nagrodę zdobyli dwaj gitarzyści Seweryn Czudec i Hubert Sajdak, którzy między innymi  zagrali na gitarach elektrycznych i zaśpiewali piosenkę zespołu Lady Pank -„Zawsze tam gdzie ty”.

Pasją Kacpra Bijosia jest hulajnoga i jazda w stylu „free style”, Jakub Łyszczek próbuje strzelać  z łuku wykonanego  prowizorycznie z nitki, a służą mu do tego jako strzały dłuższe wykałaczki. Uwielbia robić także rampy (przeszkody rowerowe), które później testuje osobiście.

Roksana hoduje szynszyla, który 24 grudnia skończy rok, Żanetę pasjonuje geografia,  a szczególnie interesują ją wyspy,  zwłaszcza Korsyka.

Duży wachlarz zainteresowań przedstawiła Ania Kogutek, która gra na gitarze klasycznej, maluje i jest laureatką konkursu plastycznego, w którym zajęła I miejsce. Jest właścicielką 2 żółwi, które wyhodowała od maleńkości.

 Spotkanie zainaugurowało kolejny cykl hobbystyczny. Nadmienić należy że podobne odbywały się w bibliotece w Nosówce przez cały rok 2012.

Related Images:

Skip to content