Galeria Rocznik 2014/2015

Zdjęcia z ubiegłych lat dostępne w archiwum.

Piknik Rodzinny w SP Nosówka - 14.06.2015

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w podsumowaniu II edycji „Mistrzów Kodowania”, który odbył się 1.06.2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W tym roku obchody Dni Ziemi połączyliśmy z obchodami „Dni Przyjaciół Lasu” biorąc udział w konkursach plastycznych: uczniowie kl. „0” - „ Bajkowy las”, kl. I – III „ Drzewa naszych lasów”, a kl. IV – VI na wykonanie albumu „ Nasz las”.

30 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas, której uczniowie klas IV – VI przedstawili montaż słowno-muzyczny o tematyce patriotycznej.

W dniu 17 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej w Boguchwale, odbyły się Gminne Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Dnia 19 marca sala języka polskiego na chwilę zamieniła się w Olimp. Przy stolikach zasiedli bogowie i boginie, w których z trudem można było rozpoznać naszych piątoklasistów.

W piątek 20 marca przywitaliśmy Panią Wiosnę. Wszyscy uczniowie w naszej szkole mieli już dosyć zimy, postanowili ją więc przegonić i przywitać wiosnę.

W dniu 5 marca 2015 w Szkole Podstawowej w Nosówce odbyły się lekcje historii poświęcone obchodom Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Książka Doroty Suwalskiej na pozór o banalnej fabule, zawiera głębsze przesłanie.

Dnia 24.02.2015 roku naszą szkołę odwiedził gość szczególny – Jego Ekscelencja Biskup Jan Wątroba.

W świątecznej atmosferze 19 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne.

Pierwszymi zawodami w nowym roku były gminne rozgrywki chłopców i dziewcząt w koszykówce.

W piątek, 5 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj.

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci, po przeszło dwóch latach funkcjonowania zmienił obsadę. Dyskutować o książkach chcą teraz czytelnicy klasy trzeciej, zachęceni przez wychowawczynię Agnieszkę Bijoś oraz bibliotekarkę - Halinę Kuletę.

Śpiewam, tańczę, maluję, jeżdżę na rolkach… kolekcjonuję - czyli HOBBY w moim nastoletnim życiu.

Dnia 18 listopada 2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niecodziennej lekcji przyrody. Stało się to możliwe dzięki wizycie Grupy Zaelektryzowani, która zaprezentowała dzieciom spektakl pt. "Śladami wielkich odkryć".

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, obfitującą w atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski.

Kilka szkół podstawowych z naszej gminy uczestniczyło w 15 już edycji największego w Europie ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dla dzieci pn. „z podwórka na stadion” odbywającego się pod patronatem PZPN i firmy Tymbark.

Społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Edukacji Narodowej 13.10. 2014 roku. Wszyscy zebrani zostali zaproszeni do obejrzenia programu artystycznego, przygotowanego przez p. Agnieszkę Bijoś i p. Anetę Rzucidło.

Na początku października na stadionie Gminnego Centrum Sportu w Niechobrzu odbyły się zawody lekkoatletyczne oraz gminne indywidualne biegi przełajowe.

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka 30.09.2014 r.

26 września w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 75 Rocznicy Powstania Państwa Podziemnego. Uczniowie klasy V i VI przypomnieli o wielkim dziele Polski Podziemnej, które było fenomenem na skalę światową.

Szyjemy pokrowiec na telefon.

W dniu 11 września 2014 roku odbyła się szkolna dyskoteka dla uczniów klas IV-VI.

Related Images:

Skip to content