Festyn rodzinny 24.06,2012 r.

thumbnail-php-ffiles-pl-dsc04675-1340652326-jpgwidth1000

24 czerwca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Nosówce odbył się Festyn rodzinny, na który licznie przybyli mieszkańcy wsi. Sprzyjająca  pogoda, wiele atrakcji  i wspaniałe humory, które dopisywały wszystkim, to atuty tegorocznego rodzinnego święta.

Festyn zainaugurowali uczniowie klasy „0” pięknymi tańcami i śpiewem. Pokaz ten przeznaczony był w szczególności dla rodziców i został nagrodzony licznymi brawami. Uczniów przygotowała pani Agata Lęcznar.

Pod kierunkiem pana Romana Czacha, instruktora gry na instrumencie, wystąpili Arleta Chudzicka z kl.V i Wiktoria Bijoś  z kl.VI  oraz rodzeństwo – Kacper  Wiech z kl.V  i Milena Wiech  z kl. I. Uczniowie przy akompaniamencie gitary, zaśpiewali piękne piosenki m.in. Kolory tańczą w twoich oczach oraz List do matki.

Wschodnie  sztuki walki, prezentowane przez swoich podopiecznych,  przygotował pan Mariusz Solecki  – wicemistrz świata WMAA w Chinach.

Także popisy wokalne naszych uczennic przyjęte zostały licznymi brawami, wystąpiły: Arleta Chudzicka, Marcelina Sajdak z kl.V, Kamila Rogala z kl.II, Julia Kwaśny z kl.III, Karolina Pawełek z kl.VI, Milena Wiech i Łucja Czudec z kl.I. Uczennice przygotowała pani Beata Czarnik i pani Alina Pociask.

Podczas pikniku mogliśmy podziwiać także pokaz tańca  w wykonaniu uczniów naszej szkoły – tancerzy przygotował pan Łukasz Dudek z Podkarpackiego Centrum Tańca Dżet .

Dzieci i rodzice wzięli udział w wesołych wyścigach rzędów – konkurencje przygotowała pani Magdalena Schab – nauczyciel świetlicy.

Między uczniami i rodzicami rozegrany został mecz piłki nożnej, który po niezwykle zaciętej walce zakończył się niewielką przegraną uczniów. Kibice wiernie dopingowali swoich faworytów.

Na festynie nie mogło zabraknąć także Zespołu Ludowego Nosowiany, który przypomniał dawne, ludowe piosenki, zbierając wokół siebie grono wiernych słuchaczy.

Podczas imprezy można było udać się na krótką przejażdżkę motocyklem, zobaczyć jak wygląda praca strażaka i obejrzeć wóz strażacki. OSP w Nosówce zapewniła nam także nieco ochłody w ten upalny dzień.

Do dyspozycji najmłodszych była  trampolina, dmuchana zjeżdżalnia oraz możliwość  malowania twarzy.

Od godziny 17.30 dzieci i rodziców bawił wodzirej, proponując przy dźwiękach muzyki różne, ciekawe konkursy.

Pyszne ciasto, kiełbaski, frytki, lody, kawę i herbatę zapewniła Rada Rodziców.

Tegoroczny festyn rodzinny należał do  bardzo udanych, nie tylko ze względu na piękną, słoneczną pogodę, ale też zaangażowanie wielu osób i sprawną organizację.

Pan dyrektor składa wyrazy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się  zorganizowania festynu.

Zapraszamy za rok do równie licznego udziału.

Małgorzata Król

no images were found

Related Images:

Skip to content