Dzień Życzliwości w naszej szkole

  • dav
    dav

21 listopada po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić, że dla każdego człowieka ważna jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu i mówienia dobrych słów. W szkole było zielono- żółto i radośnie, a to za sprawą uczniów i nauczycieli, którzy ubrali się w te właśnie kolory, aby podkreślić wyjątkowość Dnia Życzliwości.

W holu, na pierwszym piętrze, stanęło Drzewko Życzliwości, gdzie na przygotowanych kolorowych listkach każdy mógł napisać coś miłego, swoje dobre, pozytywne życzenia i myśli. Chętnych do zawieszenia listków nie brakowało.

Na szkolnej gazetce pojawiły się Ordery Życzliwości wykonane przez uczniów z klas II i III pod kierunkiem Pani Agnieszki Bijoś.

W klasach, podczas zajęć, wybieraliśmy najżyczliwszych uczniów. W klasowych plebiscytach życzliwości najwięcej głosów koleżanek i kolegów otrzymali:

Kl. I – Nadia Cieśla i Maciej Zacios

Kl. II – Karim Bouazis

Kl. III – Lena Hodyr

Kl. IV – Jakub Stachowicz

Kl. V – Wiktoria Pastuła

Kl.VI – Kamila Baran

Kl. VII – Wiktoria Wiech

Kl. VIII – Oskar Tereszkiewicz

Natomiast NAJŻYCZLIWSZĄ UCZENNICĄ W SZKOLE została Nadia Tobiasz z kl. V. Gratulujemy.

Wszyscy uczniowie zebrani na korytarzu otrzymali słodkości ufundowane przez Panią Dyrektor i przekazali sobie nawzajem gesty serdeczności i życzliwości.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały Panie: Agnieszka Bijoś, Anna Kulas, Marta Górnecka, Bożena Łyszczek.

Bądźmy dla siebie mili i serdeczni codziennie, nie tylko w takim dniu.

Tekst i zdjęcia – Małgorzata Król

Related Images:

Skip to content