Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

Konkurs recytatorski w klasie II

2 czerwca 2026

Konkurs recytatorski w klasie II

W klasie II odbył się konkurs recytatorski, podczas którego uczniowie prezentowali wybrane wiersze. W rolę jury wcielili się sami uczniowie, którzy oceniali występy swoich koleżanek i kolegów.

Podczas oceny brano pod uwagę przede wszystkim wyrazistość recytacji, odpowiednią intonację oraz wykorzystanie rekwizytów wzbogacających prezentację. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i odwagą sceniczną.

Konkurs przebiegł w miłej atmosferze i dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji. Serdecznie gratulujemy uczestnikom wspaniałych występów!

Przejdź do treści