Wiosenny Talent Show, czyli odkrywamy talenty w naszej szkole

  21 marca, w naszej szkole, z okazji pierwszego dnia wiosny, odbył się                                                 Wiosenny Talent Show. Uczniowie poszczególnych klas prezentowali swoje talenty i umiejętności.

  Komisja konkursowa złożona z uczniów i nauczycieli oceniała występy, a prowadzący zachęcali do gromkich braw po każdym pokazie.

  Uczniowie prezentowali liczne umiejętności: taniec, śpiew, grę na instrumentach muzycznych, recytację, podbijanie piłki nożnej.

  Najlepsze okazały się uczennice z klasy IV: Emilia Sajdak i Gabriela Wróbel, które wspólnie zaśpiewały piosenkę i wykonały do niej skomplikowany układ taneczny. Drugie miejsce otrzymał Ksawery Bieryt za umiejętności sportowe i Sebastian Stryczek za taniec z elementami akrobatyki. Wyróżnienia uzyskały: Kamila Baran, Łucja Czudec, Ola Pączek i Martyna Wilk. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a wszyscy, również widzowie, pyszne słodkości, ufundowane przez Radę Rodziców.

 Organizatorzy pokazu to Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców. Dyplomy dla uczestników zaprojektował i wykonał Wiktor Janczycki z kl.VI , obsługa techniczna i prowadzenie imprezy  – klasa VI.

                                                                                                            Małgorzata Król

 

 

 

Related Images:

Skip to content