Wyróżnienie Zuzanny Ziobro w Regionalnym Konkursie „List do Taty”.

Zuzanna Ziobro z kl. VI wyróżniona

w 4 edycji Regionalnego Konkursu „List do Taty”

          W poniedziałek 11 września br., o godz. 12.00 w Sali Senatu Uniwersytetu Rzeszowskiego, odbyła  się regionalna gala 4. edycji Konkursu „List do Taty”, połączona z wręczeniem dyplomów oraz nagród dla uczestników. W gali wziął udział  prof. Aleksander Bobko, Senator RP, który razem z Małgorzatą Rauch – Podkarpackim Kuratorem Oświaty,  nagrodzili  uczestników konkursu.

          Uroczystość  poprowadziła dr Anna Pięta-Szawara, dyrektor Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego w Rzeszowie, które jest współorganizatorem etapu regionalnego.
Celem konkursu organizowanego co dwa lata, od 2011 r., było propagowanie wartości rodzinnych oraz promowanie odpowiedzialnej roli ojca we współczesnej rodzinie. Konkurs „List do Taty”, organizowany był przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net.

           Na Konkurs wpłynęło 112 prac, z których 20 zostało wyróżnionych. Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica – Zuzanna Ziobro z kl. VI, która otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe.

Pozostali uczestnicy: Alicja Ziobro, Mateusz Byjoś, Julita Wilk i Monika Stachowicz otrzymali dyplomy za udział.

Nasi uczniowie napisali piękne i poruszające listy do swoich ojców, wyrazili w nich swoje uczucia i  potwierdzili, że tato jest kimś bardzo ważnym w ich życiu.

Jesteśmy  dumni z Zuzanny, tym bardziej, że w gali wziął udział także jej tato.

Uczniów do Konkursu przygotowała Małgorzata Król – nauczyciel j. polskiego.


Related Images:

Skip to content