Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Dnia 23 czerwca 2017 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nosówce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Poprzedziła je msza św. z udziałem pocztów sztandarowych w Kościele Parafialnym w Zabierzowie.

  Uczniowie klasy V i VI pod kierunkiem pań: Haliny Ignac i Małgorzaty Król, przygotowali część artystyczną, natomiast pan Ryszard Pich, zapewnił oprawę muzyczną.

 Prowadzące: Zuzanna Rogala i Milena Wiech, w imieniu uczniów podziękowały dyrektorowi, nauczycielom, obsłudze szkoły oraz rodzicom za codzienny trud, opiekę i przekazywanie wiedzy.  Nie zabrakło wzruszeń i łez, bowiem niektóry uczniowie z Błędowej Zgłobieńskiej odchodzą do szkoły w swojej miejscowości.

  Dyrektor szkoły wręczył wyróżniającym się uczniom nagrody książkowe, a rodzicom, którzy szczególnie zaangażowali się w różne przedsięwzięcia w tym roku szkolnym, podziękował wręczając dyplomy uznania.

  Po zakończeniu uroczystości i odprowadzeniu pocztu sztandarowego, uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.

  Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych i słonecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu

 

 

Related Images:

Skip to content