Samorząd Uczniowski wybrany!

15 września br. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci ubiegający się o miejsce w radzie mieli okazję przedstawić swój program na wspólnym spotkaniu. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „brak prac domowych”, „dzień bez jedynki” czy „większa ilość dyskotek”. Każdy z uczniów i nauczycieli naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali: opiekun samorządu Pani Anna Kulas oraz nauczyciel wiedzy o społeczeństwie pani Katarzyna Rozborska – Worek. Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.
Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły została uczennica klasy VIII Wiktoria Pastuła, zastępcą przewodniczącego Daniel Czudec z klasy V, sekretarzem Jakub Zacios z kasy VII, skarbnikiem Nadia Tobiasz z klasy VIII oraz pomocnikami Mateusz Wąs oraz Kacper Dubiel – Kot z klasy VI.
Wiktorii gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.

Skip to content