Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II

Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali”

Jan Paweł II

W marcu 2021 r. została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II. Celem Olimpiady było pogłębianie wiedzy o życiu i posłudze papieskiej Jana Pawła II wśród młodzieży szkolnej.

Z naszej szkoły wzięło w niej udział 15 uczniów. Opłaty za udział uczniów dokonała Rada Rodziców, której bardzo serdecznie dziękujemy.  Uczestnicy podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie klas VII-VIII.

W pierwszym przedziale wiekowym wzięło  udział 582 uczniów z całej Polski.

Jakub Leszczyński z kl. IV zajął 4. miejsce i uzyskał tytuł laureata oraz nagrodę książkową,  Kacper Dubiel-Kot, również  z kl. IV zajął 7. miejsce i tytuł laureataW grupie laureatów znalazła się też Wiktoria Pastuła z kl. VI, która zajęła 15. miejsce.

Pozostali uczestnicy, w tej grupie wiekowej, otrzymali dyplomy uznania. Należą do nich: Weronika Niedziałek z kl.VI, Jakub Zacios z kl. V, Wiktoria Róg z kl. IV oraz Maciej Rogala z kl. V.

W drugim przedziale wiekowym wzięło udział 470 uczestników z całej Polski.

Maria Kręgielewska i Kacper Kuźniar, oboje z kl. VII zajęli ex aequo 11. miejsce i uzyskali tytuł laureatów.

Pozostali uczestnicy, w tej grupie wiekowej, otrzymali dyplomy uznania: Kamila Baran, Martyna Materna i Natalia Wilk z kl. VII  oraz Justyna Lelek, Weronika Pawełek i Wiktoria Wiech z kl. VIII.

Serdecznie dziękuję uczniom oraz ich rodzicom za chęć udziału i zaangażowanie w przygotowanie się do Olimpiady. To bardzo ważne by młodzi ludzie znali biografię i wieloletnią działalność Papieża Polaka, który tyle zdziałał dla swojej ojczyzny i niestrudzenie pielgrzymował do wielu krajów. Dyplomy i nagrody dotrą do szkoły wkrótce, pocztą tradycyjną.

Poniżej zdjęcia laureatów Olimpiady.

Koordynator i organizator Olimpiady w szkole – Małgorzata Król

Skip to content